گروه نرم افزاری ما می توانیم
از جمله خدمات گروه نرم افزاری ما می توانیم افتخار طراحی و تولید نرم افزار های بزرگ و قدرتمند برای ارگان های دولتی و رسمی کشور نظیر سازمان حمل و نقل کل کشور است
طراحی و توسعه نرم افزار برای ارگان های دولتی و خصوصی بزرگ

طراحی و توسعه نرم افزار برای ارگان های دولتی و خصوصی بزرگ

از جمله خدمات گروه نرم افزاری ما می توانیم افتخار طراحی و تولید نرم افزار های بزرگ و قدرتمند برای ارگان های دولتی و رسمی کشور نظیر سازمان حمل و نقل کل کشور است

از نشانه های  قدرتمندی یک شرکت، همکاری با سازمان ها و ارگان های دولتی در سطح کشور و ارائه خدمات به آنها میباشد. از جمله خدمات گروه نرم افزاری ما میتوانیم تحلیل – طراحی - ساخت و پشتیبانی پروژه های کشوری برای ارگان های رسمی میباشد.

این گروه در طی فعالیت خود توانسته است افتخار همکاری با ارگان های دولتی بسیاری را  داشته باشد و تا این لحظه پروژه های عظیمی در سطح کشوری با موفقیت به اتمام رسانده است و درحال حاضر در فاز پشتیبانی پروژه ها میباشد. هم چنین پروژه های دیگری در پیش رو دارد که در حال بررسی و انتخاب آنها میباشد.

از نمونه پروژه های دولتی انجام شده میتوان موارد زیر را نام برد:

پروژه صورت وضعیت برخط کل کشور  در سال 1391 با همکاري سازمان حمل و نقل کل کشور خصوصا آقايان مهندس مداح رئيس انفورماتيک ، مهندس رحماني ، مهندس ابوعلي  استارت شد. در سال 1392 فاز اول و دوم سیستم صورت وضعیت بر خط برای سازمان حمل و نقل کل کشور به پایان رسید و تمامی شرکت های مسافربری کشور به آن متصل گردید و از آن پس کلیه شرکت های مسافربری صورت های شرکت خود را به صورت آنلاین و توسط این سیستم صادر میکنند.  هم چنین امکان پرداخت آنلاین در این سامانه فعال میباشد تا کلیه پرداخت ها به صورت آنلاین و اینترنتی انجام شود. امروز این پروژه در فاز پشتیبانی خود قرار دارد.

بدلیل مشکلات بسیار نظر سنجی کاغذی و پراکنده بودن اطلاعات در این روش گروه نرم افزاری ما می توانیم پیشنهاد آنلاین سازی نظر سنجی از مسافران را مطرح نمود . که این پیشنهاد در ابتدا مورد تایید سازمان اصفهان قرار گرفت  و برای اولین بار در نوروز 1394  نظر سنجی آنلاین از مسافران در استان اصفهان انجام شد. پس از آن بدلیل مورد قبول واقع شدن این روش توسط مسافران و سازمان ها در نوروز 1395این نظرسنجی در سطح کشور به اجرا در آمد. نظر سنجی آنلاین دارای مزایای بسیاری نسبت به روش سنتی می باشد که همین مزیت ها سبب مورد قبول واقع شدن آن شد.

گروه نرم افزاری ما می توانیم در سال 1395 گام مهمی در مکانیزه کردن اطلاعات بیماران برداشته است و شروع به طراحی سامانه ای کرده است که به کمک آن اطلاعات بیماران را به صورت آنلاین جمع آوری و به کل کشور ارائه میدهد. کلیه بیمارستان های سراسر کشور در این سامانه عضو شده و هر بیماری که آنژیوگرافی و یا آنژیوپلاستی انجام میدهد اطلاعاتش در این سامانه نگهداری میشود.

در سال 1394طبق درخواست بیمه تعاون شروع به طراحی و راه اندازی سیستمی برای بیمه نمودیم که توسط آن  کاربران بتوانند محاسبات بیمه ای خود را به صورت آنلاین دریافت کرده و هزینه  آن را آنلاین پرداخت نمایند.


بر چسب ها
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری ما می توانیم می باشد . RSS